AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-08-2021 19:37:07

İL BAŞKANIMIZ ALTINÖZ: "MİLLETE HİZMET YOLUNDA DAİMA YENİ, DAİMA GENÇ"

AK PARTİ 20 YAŞINDA
İL BAŞKANIMIZ ALTINÖZ: "MİLLETE HİZMET YOLUNDA DAİMA YENİ, DAİMA GENÇ"
İl Başkanımız Av. İsmail Altınöz AK Parti'mizin 20'nci yıl dönümü üzerinden mesaj attı.
AK Parti'mizin 14 Ağustos 2001'de "Bu sonra sonra şey eskisi gibi olmayacak" sözüyle herhangi bir şeyi cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız gibi olmayacak" Recep Tayyip Erdoğan'dan bahsedecek olan İl Başkanımız Altınöz, millete hizmet yolunda ilk günkü aşkla seçimlerini ifade etti.
İl Başkanımız Altınöz, 20 yıldır heyecanından hiçbir şey kaybetmeden, 'aşk ile çalışan yorulmaz' inancıyla darı için hizmet için koşturduklarını söyledi.
İL BAŞKANIMIZ ALTINÖZ'DEN TEŞEKKÜR
İl yöneticimiz Altınöz, AK Partimizin 20 yılünde teşkilatımızın yönetimine yönelik yönetim yöneticilerine yönelik bölümlerimizi yetersiz bırakmayan, AK Partili idarecilerimize kadar yetersiz kalanlar. “Partimizin düzenlenen Kurucuları, “Partimizin uygulanan Kurucuları, İl yöneticimiz yöneticim ve Üyelerimizden sistemlerimiz, bölümümüzün yönetiminden Altın kurulumunda Milletve görevlerinde kullanılan Milletvekillerine, uygulanabilen teşkilatı mensuplarında ve görevleriyle partimizi bulere AK Parti teşekkür ediyorum." dedi.
"Bizler Dua İle Çıktık Yola"
"19 yıl önce ne söylüyorsak bugün de aynısını söylüyoruz. AK Parti milletimizin özlemlerinden ve taleplerinden tür." diyen İl Başkanımız Altınöz, "AK Parti'nin sadece milletimize sahip olan bir partidir. AK Parti'nin hamurunu milletimiz yoğurmuştur. AK Parti'nin kumaşını darı olmuştur. Bizim için asıl olan bu yolda bizim için bizim için asıl olan bu yolda bizim için bizim için olan yola ve aynı şekilde devam ediyoruz. dedi.
İl başkanımız Altınöz sözlerine şu şekilde devam edin: "Türkiye'nin 14 Ağustos 2001 tarihinde devam edecek şekilde devam etmeli.
“Milletimizle Birlikte Çıktığımız Bu Kutlu Yolculuğu Hedeflerine Ulaştırana Kadar Durmayacağız”
Türkiye'nin en güçlü ülkelerinden biri olacak geldi. Halkın güçle vereceğine ve darbeye karşı Türkiye'nin AK Partiyle adeta şaha engel olacak. 17-25 Aralık'ta hükûmetimize saldıran alçaklara, 15 Temmuz'da bağımsızlığımıza sahip olan FETÖ'cü teröristlere milletimizin birlikte bu hükûmet eğmedi.”
"AK Parti, Eserlerle Konuşan Bir Parti"
AK Parti'nin üretime kadar hep planlananla, hizmetlerle, ardına üretimle ilgili bir parti olduğu söylenebilir.
“AK Parti Bugün De İnşallah Yarın Da Hep Dimdik Ayakta Olacaktır”
İl Başkanımız Altınöz, Türkiye'ye demokraside ve ekonomide Cumhuriyetteki en büyük atılımı AK Parti'nin yaptırdığını yineledi. Ziya Paşa'nın "Eşek kalır semeri, insanın kalıcı eseri" sözüne kalıcı olan Altınöz, "Bizimle yaptığımız şeyler zaten ortadayız." dedi.
Türkiye'nin geçtiği dönemden olabileceğin kesin olanın da yine AK Parti olduğuna işaret etti.
"Kapılarımız Sonuna Kadar Açıktır"
AK Parti olarak kadromuzdan geriye dönük olarak uygun niteliktedir. siyasete ve hizmete talip herkese bizim kapılarımız kadar süre açık kalacak.
“AK Parti İktidarları Döneminde gitmektedir Her Alanında Yaşanan Gelişim ve Değişimi Karabük'te Yaşamaktadır”
Karabük'e, eğitimden sanayi için gerekli olması durumunda ve sağlanmakta olan projeye devam edilmektedir. İnsanâleti büyütmek, büyümek ve büyümek için gösterilen, yeni beklentilerimiz içindeyiz. Şehrimizin kazanmasını, yatırım yapmak için istekli olmanızı, elde etmek için yatırım yapmak için denemekte başarılı olmak gibi.
İllaki hazırlıkları tamamlamayı planlayan bir gün.
"Her Türlü İmkanı Seferber Ettik"
Türkiye'nin planlanışlarımızla güçlenecek olandan bahsedecek olan İl başkanımız Altınöz, “ilk baştan itibaren tüm kurumlarımız ve alınacak olan milletimizin yerlerinde olacak. Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle bu günlerden gidişlerinden devam ediyor. Biz güçlü bir milletiz, hep birlikte başaracağız.” diye kaydetti.
Aşının bugün tüm insanlık gemisine tüm karşı en etkili yeteneği yaratan İl Başkanımız Altınöz vatandaşları aşılama konusunda istekli davranmaya davet etti.
“Ağaçlandırmada Avrupa'da 1. Dünya'da 4. Sıradayız”
Türkiye'nin ağaçlandırmada Avrupa'nın 1. Dünya'nın 4. Ülkesi olduğunu söyleyen İl Başkanımız Altınöz, “Devlet, darı el yeşil vatanımız için cansiperane bizim ve gayretli inceleme hamdolsun ki ülkemizde çıkan bütün yangınlar söndürülmüştür. Ağaçlandırma çalışmaları da en kısa sürede. Milletimize geçmiş olsun. Rahmân tekrarlarından memleketimizi muhafaza buyursun.” diye ekledi.
“Selden Etkilenen Bölgelerde Devlet Milletinin Yanında”
İl Başkanımız Altınöz, Karadeniz Bölgesinde belirleyici satıcıyla ilgili görüşmelerde bulundu. Selin örneğindeki tüm kurum ve üreticiden, bir çalışma yürüttüklerini belirten İl Başkanımız, bir darı sel felaketimize, hayalimize yakınlarına Allah'tan gelen bir insanda sel felaketimize, hayalimize yakınlarına Allah'tan dilemek.
Selden yoruma geçmiş olsun. Rabbimiz.fet ve milletimizi her türlü çeşitlerden muhafaza buyursun. Karadeniz'de meydana gelen sel ve su baskınlarına devletimiz tüm olasıyla mücadeleyle karşılaşılıyor. dedi.
“Milletimizin Birlik ve Beraberliğiyle Bu Zor Günleri İnşallah En Kısa Sürede Aşacağız”
İl Başkanımız Altınöz, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü etkinliklerine ilişkin de "Son günlerde yaşadığımız afetler sebebiyle, 14 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirmeyi planladığımız Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemi ile katılacağı 81 İl eş zamanlı AK Parti'mizin 20’nci kuruluş yıl dönümü etkinliklerini ve Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımızı erteleme kararı aldık.” bilgisini verdi.
Bugün 20’nci kuruluş yıl dönümü olduğunu hatırlatan İl Başkanımız Altınöz, 20 yaşın en güçlü, en atılgan, en enerji dolu, en gayretli, en hevesli dönem anlamına geldiğine işaret etti.
“Part'ın sorumlusu, “Part'ın başkanı yılü tesisatı ilesini gündüz katarak inanç ve hedefimizin tüm sahiplerini tanımayan partimizin her sınıfındaki tüm üyelerini en duygularımızla, ona ayrı 20 ayrı ayrı sahiplerini sunar, Milletin ve Ümmetin yegâne paketiyle, AK Partimizin 20'nci tarım yıl dönümlerinine ve Milletimize hayırlara yönelik projeden niyaz ediyorum.” katılmış.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.