• AK KADROLAR TEK YÜREK

  AK Parti Karabük teşkilatı tam kadro halinde sahaya inerek, 1 Kasım milletvekili seçimleri için tek yürek oldu.
  Türkçe
 • Şahin’den YSK’nın Sandık Taşıma Yetkisi Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, son günlerde terör olayları nedeniyle sandıkların başka bir mahalleye taşınması tartışması ile ilgili olarak, “Benim hukuki görüşüm yasada bir değişiklik yapmadan seçim bölgesindeki sandıkların başka bir seçim bölgesine taşınmasını ben mümkün görmüyorum. Düşüncem bundan ibarettir. Bu konuda benim gibi düşünmeyen hukukçular da var” dedi.
  Türkçe
 • UYSAL, “ MİLLETİMİZİN İSTEKLERİ HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE OLDU”

  AK Parti Karabük Milletvekili adayı Prf. Dr. Burhanettin Uysal, “Milletimizin istekleri her zaman başımız üstünde oldu, bundan sonra da böyle olmaya devam edecek” dedi.
  Türkçe
 • Uysal, “Vatandaşımız istikrar istiyor, huzur istiyor, güven istiyor”

  AK Parti Karabük teşkilatının her kademesinden oluşan kalabalık bir ekip ile esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Vatandaşımız istikrar istiyor, huzur istiyor, güven istiyor” dedi.
  Türkçe
 • UYSAL, “ÇALIŞMALARIMIZ YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”

  AK Parti Karabük Milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Tüm teşkilat kademelerimiz ile birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisinde seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
  Türkçe
 • 5. Olağan Büyük Kongre 12 Eylül’de

  İl Başkanı Timurçin Saylar 12 Eylül tarihinde yapılacak olan 5. olağan büyük kongre nedeniyle basın toplantısı düzenledi.
  Türkçe
 • NAMAL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

  7 Haziran’da yapılan Milletvekilliği seçiminde aday adayı olan İşadamı ve TSO eski Başkanı Sedat Namal yeniden aday adayı oldu.
  Türkçe