×

Ak Parti Karabük İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (0370) 415 36 86

 • İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN
  DAİMA MİLLET DAİMA HİZMET
  DURMAK YOK HİZMETE DEVAM
 • Birlikte Başardık !!!
  Karabük AK İcraatlar
  KARABÜK için ne yaptık
 • Birlikte Başardık!
  Karabük AK İcraatlar
 • Sağlık Bakanı, Karabük İl Başkanlığı Ziyaret Etti

  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi açılışı töreni için Karabük'e gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Karabük İl Başkanlığını ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Projelerin hepsi hayata geçecek

  Türkiye ile Azerbaycan'ın ortak proje yürüttüğünü anlatan Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Kardeşin kardeşe omuz verdiğinde yapılmayacak iş yoktur. İnşallah bu projelerin hepsi hayata geçecektir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • SAĞLIK BAKANI KARABÜK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI

  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi açılışı töreni gerçekleştirildi. Törende konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Sağlıkçıya el kaldıranın yasal düzenlemeyle savcılarımıza da yetki verdik, mutlaka tutuklama yapılmalı, mutlaka nezarete gitmelidir" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Sağlık Bakanımız Yarın Karabük’te

  Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu yarın Karabük'te ziyaretlerde bulunacak.
  Teşkilat
 • Şahin; “Biz Türkiye olarak çok yakın sınır komşumuz iki ülkede meydana gelen bu gelişmelerden derin

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, ABD'nin terör örgütü Irak Şam İslam Devleti'ne (IŞİD) karşı uluslararası koalisyon oluşturulma kararına ilişkin, "Biz prensip olarak özellikle Orta Doğu'daki sorunların dış müdahalelerle değil, bu ülkelerin ve bu ülke halklarının ve yöneticilerinin bir araya gelerek sağlanacak çözümün daha sağlıklı sonuçlar vereceği düşüncesindeyiz" dedi. Mardin Vali Yardımcılığı görevine atanan Ovacık Kaymakamı Bahattin Çelik'in Ovacık Spor Lisesi yemekhanesindeki veda yemeğine katılan Şahin, gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD'nin IŞİD'e karşı uluslararası koalisyon oluşturulma kararını nasıl karşıladıklarının sorulması üzerine Şahin, şunları söyledi: "Biz prensip olarak özellikle Orta Doğu'daki sorunların dış müdahalelerle değil, bu ülkelerin ve bu ülke halklarının ve yöneticilerinin bir araya gelerek sağlanacak çözümün daha sağlıklı sonuçlar vereceği düşüncesindeyiz. Eğer şu anda Irak başta olmak üzere Orta Doğu'da büyük bir sancı devam ediyorsa ve bu sancı birtakım terör örgütlerinin de üremesine yol açmışsa bunu dış müdahaleler sonucu o bölgenin şartlarının doğurduğunu düşünüyoruz." "Şu anda Suriye'de ve Irak'ta faaliyette bulunan ve basına yansıdığı kadarıyla da maalesef hunharca birtakım cinayetlere tevessül eden bu örgüte karşı bir koalisyon kurulma çabaları var" diyen Şahin, şöyle devam etti: "ABD bu çabaların öncülüğünü yapmaktadır. Biz Türkiye olarak çok yakın sınır komşumuz iki ülkede meydana gelen bu gelişmelerden derin üzüntü duyuyoruz. Buradaki yangın bizi de etkilemektedir. Çünkü komşu evde çıkan yangın bitişik evi de rahatsız eder. O bakımdan biz bu sorunun bölge dinamikleri göz önünde bulundurularak çözümünden yanayız." ABD'den ve diğer koalisyon ortaklarından Türkiye'ye ziyaretler olduğunu hatırlatan Şahin, şunları kaydetti: "ABD Dışişleri Bakanı Ankara'da birtakım temaslarda bulundu. Biz Türkiye olarak bu konuya yaklaşımımızı gerek Başbakan gerekse Cumhurbaşkanı seviyesinde kendilerine takdim ettik. Bizim bu örgütün elinde 49 diplomatımız ve onların yakınları var. Dolayısıyla bunların can güvenliğini korumak, onların başına bir hal gelmemesi için duyarlı olmak ve temkinli hareket etmek mecburiyetindeyiz." Gerek Irak'ta gerekse Suriye'de bir operasyon başladığında oradaki halkın en yakın ülke olarak Türkiye'ye hücum edeceğini söyleyen Şahin, şunları belirtti: "Nitekim Suriye'den 1 milyondan fazla insan Türkiye'de mülteci olarak bulunmaktadır. Irak vatandaşları da ülkemize sığınmak durumunda kaldılar. Bunun arkasının gelmesi halinde onlara bakmak, onlara kol kanat germek de bizim görevimiz olacaktır. Dolayısıyla o bölgeden uzak ama o bölgede birtakım operasyonlar düşünen ülkeler bizim yaşadığımız sıkıntıları asla yaşamıyorlar. Bundan sonra da yaşamayacaklar. Biz bu IŞİD örgütüne yönelik operasyon konusunda sınır bir komşu ülke olarak çok daha farklı bir tavır içerisinde olmalıyız. Muhataplarımız da bizim bu tavrımızı anlamalılar, anlayış göstermeliler."
  Teşkilat
 • Meclisler, bir meclis gibi toplansın

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Azerbaycan Milli Meclisi ile TBMM'yi bir yerde toplayalım. İster Ankara'da, ister Bakü'de. Madem bir milletiz, milletin iradesinin tecelli ettiği meclisler, bir meclis gibi toplansın" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Kahveci, “Karayolu Ulaşımı İle İlgili Sorunlarını Masaya Yatıracağız”

  AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ve 153. Şube Şefi İsmail Özcan ile Karabük’ün karayolu ulaşımı ile ilgili sorunları görüşmek için bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Kahveci, “Karabük Kamu Yatırımlarının En Yoğun Olduğu Bir Süreci Yaşıyor”

  AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci beraberinde İl Başkanı Timurçin Saylar ile birlikte gazetecilere kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.
  Teşkilat
 • Tüm ihtiyaçları karşılanacak

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sığınacak bir yer olarak Anadolu'yu gören kardeşlerimiz sınırımıza geldiğinde, etnik ve mezhebi ayrım gözetmeden hepsini aldık, alıyoruz, alacağız. Şu anda da bu girişler başladı" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Saylar, “AK Parti’de Hiç kimse Kukla Değil, Bu Milletin Hizmetkarıdır”

  AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, basın mensupları ile bir araya gelerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  Teşkilat

Karabük Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan